Konopný čistiaci olej 50ml

Jemné olejové zloženie na báze konopného a mandľového oleja  účinne odstraňuje make-up a nečistoty. Pleť nedráždi, v kombinácii s vitamínom E ju naopak zjemňuje. Čistenie pleti pomocou oleja sa odporúča, lebo  je šetrnejšie a prečistí pleť bez bez agresívneho narušenia ochranného filmu. Vďaka svojmu zloženiu nezanecháva na pokožke  žiadnu mastnú vrstvu a ľahko z nej zmije všetky nečistoty.

  • Konopný olej posilňuje odolnosť pokožky, má silné regeneračné a protizápalové účinky.  Obsahuje esenciálne mastné kyseliny omega-3 a omega-6 , vitamín C a E  a je nekomedogénny čo znamená,že neupcháva póry. Reguluje produkciu mazu v pokožke, čím je vhodný aj na aknóznu pleť. Je taktiež  veľmi účinný pre suchú a citlivú pokožku postihnutú ekzémami a lupienkou.
  • Mandľový olej svojím zložením je najbližší  filmu ľudskej pokožky Používa sa  na ošetrovanie všetkých typov pleti. Má výborné hydratačné upokojujúce a regeneračné vlastnosti.
  • prírodný prípravok
 
€12,90 / ks
Dostupnosť: Skladom
Konopný čistiaci olej 50ml
dorucenie cbd kozmetiky
Doručenie do troch dní
na akúkoľvek adresu
100% Certifikovaná kozmetika
100% Certifikovaná
kozmetika a oleje
kontrola kvality cbd
Kontrola kvality
expedovaného tovaru
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Podrobný popis

Prečo čistiť pleť pomocou oleja?  Na rozdiel od micelárnych vôd a mydiel  nenarúša prirodzený ochranný film pokožky. Tento dôležitý štít pomáha pokožke udržiavať správnu hladinu pH, chráni ju pred poškodením a udržiava rovnováhu vlhkosti potrebnú pre zdravú pokožku. Konopný čistiaci olej

  • Umožňuje účinné  čistenie pleti  od nečistôt rozpustných v tukoch aj vode
  • Konopný plej obsahuje rôzne  antioxidanty, vrátene kyseliny gama-linolenovej, vďaka ktorým chráni vašu pokožku pred predčasným starnutím
  • Dodáva pokožke silu prírodných látok
  • Vyrobené z kvalitných surovín na Slovensku

Použitie:

  • Naneste malé množstvo oleja na suchú pleť, dôkladne premasírujte (cca 1 minútu), aby sa nečistoty zachytili v oleji. Olej zotrite vlhkým tampónom a opláchnite teplou vodou. Používajte ráno a večer.

Zloženie:

  • Konopný olej , Mandľový olej, rastlinný emulgátor z olivového a slnečnicového oleja, vitamín E, slnečnicový olej

Vyrobené na Slovensku

*pri kúpe anti-age séra a konopného čistiaceho oleja spolu, vám automaticky pribalíme hebký bavlnený odličovací puff zdarma.

Prečítajte si ako si správne čistiť pleť

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetika
Objem: 50 ml
Výroba: Vyrobené certifikovanými farmaceutmi
Kvalita: Z legálnych odrôd konope v certifikovanej kvalite SK-BIO-002

Rodinná firma, ktorej všetci členovia prispievajú k jej rozvoju. A to buď po technickej stránke, ako je vývoj techniky na zber, sušenie a spracovanie alebo po stránke ekonomickej a marketingovej. Príbeh siaha do roku 2017, kedy sa začalo s pestovaním konope zo zvedavosti, a to na ploche jedného hektára. Od roku 2017 vyskúšali a otestovali na poliach 5 z celkovo 26 -tich certifikovaných odrôd technickej konope schválených na pestovanie v EÚ. Najviac sa osvedčili francúzske odrody, ktoré nielenže vynikajú chuťovými a aromatickými vlastnosťami ale tiež poskytujú aj najviac účinných látok pre ľudské telo. Pestuje sa výlučne v ekologickom poľnohospodárstve na poliach nezaťažených chemickými látkami.